+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 07.01.2018

    А СВЯТО ТРИВАЄ ДАЛІ!

    Під патронатом голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова 7 січня відбувся третій день святкових заходів для дітей та їх батьків.

    Саме сьогодні, коли вулицями ходить різдвяність, парки палахкотять яскравими різнобарвними вогниками, а містом гуляє казковість – малеча разом зі своїми рідними відвідали майстер-класи з Петриківського розпису в стінах Дніпропетровської філармонії. Учасниками були дітлахи від 2 рочків до 12-ти разом не лише з батьками, а й допитливими бабусями та дідусями. Повз жоден не пройшов, адже поряд з майстер-класами можна було відвідати і виставку майстрів КП «ЦНТ «Дивокрай» ДОР, на якій були представлені найкращі роботи, зроблені від щирого серця.

    А ми нагадуємо, що завтра – 8 січня з 10:30 та 10 січня – чекаємо на майстер-класи з Петриківського розпису! До зустрічі!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..