+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 08.01.2018

  Серія різдвяних майстер-класів триває!

  За підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова майстри КП «ЦНТ «Дивокрай» «ДОР» проводять серію різдвяних майстер-класів.

  Сьогоднішній день був не тільки сонячним, а ще й плідним на охочих дітлахів та їх рідних познайомитися з технікою Петриківського розпису! Для того, щоб зрозуміти, що це за техніка, недостатньо про неї тільки чути – її треба бачити, тому традиційно майстер-клас починався з ознайомлення робіт наших художників, витвори мистецтва яких були представлені на виставці – а це предмети повсякденного та святкового використання. Після чого, малеча брала пензлик у долоньку та починали знайомитися далі з елементами, котрі роблять Петриківський розпис барвистим та пишним: цибулька, дубовий листочок, калина (яку можна зробити подушечкою свого пальчика). Чого вартує кошачка, якою далі наводили дітлахи з’єднання, щоб дати життя кожній намальованій квіточці! І ось – картина готова! Задоволені батьки, радісні діти – хіба це не щастя?!

  А ми нагадуємо, що 10 січня пройде заключний день святкових заходів, зокрема ви можете відвідати майстер-класи з Петриківського розпису, а щоб ще більше дізнатися про таку чудову техніку, запрошуємо з 11 січня в наші творчі майстерні, які знаходяться за адресою: м.Дніпро, вул. Старокозацька, 52. Запис за телефоном: 096-051-10-23.

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..