+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 09.01.2018

    Майстер-клас в школі англійської мови “International House”

    Сьогодні, 9 січня, майстри КП “ЦНТ” “Дивокрай” ДОР” відвідали школу англійської мови “International House” з цікавим майстер-класом з Петриківського розпису. Учні цього закладу вже мають неабиякий досвід і знання з елементів цієї техніки. Вони знають, як створити цибульку, як калину, а як дубовий листочок і квіточку. На початку заняття було повторено це, а згодом дітлахи створили картину – корабель, який пливе морем, а його вітрила красуються Петриківським розписом. По завершенню кожен назвав свій корабель іменем і всі разом відправили своїх “мореходів” в далеке щасливе плавання!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..