+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 14.02.2018

    Третій день “сирного” тижня – “Ласунка”

    У середу закінчувалася Вузька Масляна і саме в цей день відводилась особлива шана у підтримці родинних відносин. Дорослі діти приходили в гості до своїх батьків, дарували їм подарунки та вітали зі святом. А кожна теща на Ласунку готувала млинці за своїм особливим фірмовим рецептом і частувала ними дорогого зятя. З тих пір родинні походи на Масляну стали називати візитом «до тещі на млинці».

    Сама господиня будинку намагалася виставити на стіл все найсмачніше і краще, щоб показати своє хороше ставлення до зятя. Так, наприклад, на столі з’являлися пшеничні, вівсяні, гречані та багато інших варіанти млинців. Чим багатше в третій день був стіл, тим вищою ставала повага до сеї господині. Крім зятя в будинок запрошувалися його друзі і численні родичі, і часто святкування третього дня плавно перетікало в нові торжества.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..