+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 16.02.2018

    П`ятий день “сирного” тижня – “Тещині вечірки”

    На п’ятницю призначався зустрічний візит – теща відправлялася в гості до свого зятя і до власної дочки. Дочка мала пекти млинці та накривати на стіл, а чоловік мав організовувати цей процес. Але крім тещі, можна було приводити і всю іншу родину, яка б оцінила, наскільки розкішним є стіл. Адже гарний та пишний стіл – це ознака щирої та вірної любові до своєї дружини, а дружина – трудівниця, господиня.


    У цей день люди продовжували веселитися на центральних площах, але гуляння були вже не такими масштабними. Зазвичай старше покоління ходило по гостям, проводило час з родичами, а на центральних площах розважалася тільки молодь. Також існувала традиція, згідно з якою сімейні люди повинні були проводити цей день з самими близькими родичами.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..