+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 12.03.2018

    Вітаємо з Днем народження “невтомну шукачку скарбів” з Хмельниччини!

    Весна не була б такою яскравою, такою теплою, такою соковитою, якби не святкувала 12 березня свій День народження мудра ідейниця, берегиня зеленого туризму із села Гриців, що на Хмельниччині – незрівнянна красуня ЛІДІЯ РОСТИСЛАВІВНА МАЦЮК! Це не просто жінка – це трудівниця, захисниця свого краю і його традицій, улюблениця своїх односельчан, щедра та привітна господиня, світла душею та сонцесяйна посмішкою, любляча та товариська подруга, талановита, чуйна, добра людина!
    Творчий колектив КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» від щирого серця вітає іменинницю та бажає світлих та сонячних днів, легких злетів, золотих вершин, чистої та устеленої квітами дороги, любові, поваги, взаєморозуміння, успіхів, здійснення найзаповітніших мрій та таємних бажань! Нехай завжди супроводжує зірка, нехай щастить у всьому, міцного здоров’я, благополуччя і юнацького запалу в серці!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..