04.04.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Майстер-клас в стінах КЗО “НВК №122”

4 квітня в рамках Програми з національно-патріотичного виховання молоді Дніпропетровщини, затвердженої Дніпропетровською обласною радою, у КЗО “НВК № 122” відбувся майстер-клас з Петриківського розпису для учнів 5-х та 7-х класів. Майже 60 дітлахів познайомилися з основними елементи цього народно-ужиткового мистецтва.
Заняття було присвячене Великодню та його традиціям, особливостям. Майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» розповіли, звідки прийшла традиція освячувати в церкві писанки та крашанки (і чим кожна відрізняється), також дітлахам розповіли про перший в Україні музей писанки в м.Коломия, про найстарішу пасху, випечену ще далекого 1821 року тощо. І потім почали працювати з мальованкою, шаблон якої перед початком заняття було розкладено кожному на парту.
Листочок за листочком, краплинка за краплинкою – і разом з дітьми було створено головну героїну мальованки – чарівну пташку. Її хвіст на кожній мальованці почав вигравати надзвичайними барвами, які можна зустріти лише весною. Після чого, учні креативно підписали свої роботи і сфотографувалися на згадку про цей майстер-клас, під час якого отримали нові враження і корисні навички.

 

Попередній запис Украшаем малеванки!
Наступний запис Мастер-класс в стенах КОУ “УВК №122”

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати