05.04.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Арт-терапія Петриківським розписом!

5 квітня в стінах Дніпропетровської міської клінічної лікарні №5 відбувся майстер-клас з Петриківського розпису майстрами КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР» за підтримки громадської організації «Жінки+».
Для 20-ти пацієнтів стаціонарного лікування відбулася справжня арт-терапія – лікування мистецтвом. Перед початком заняття ми привітали учасників майстер-класу з наступаючим святом Великодня, розповіли про історію Петриківського розпису та розкрили його маленькі таємниці. Потім розпочали наносити перші квіти в жовто-червоних кольорах, листочки дуба – в жовто-зелених, волошки – синім (ватною паличкою), калину – червоним (піпеткою, пальцем), адже саме для Петриківського розпису характерний перехідний рух кольорів: червоний, жовтогарячий, жовтий. Таким чином, це надає усій композиції життя, руху, повітря.
Під час всього заняття витала атмосфера святковості, передчуття піднесення і гарного настрою, що допомагає пацієнту швидше вилікуватись, адже наш емоційний стан визначає і фізичний, а отже: «впливає позитивно і на наше загальне здоров’я» – сказала одна із пацієнток.
Учасники майстер-класу щиро подякували майстрам за такий гарно та корисно проведений час, і всі разом зробили спільне фото, аби воно нагадувало про те, що мистецтво – лікує і надихає на життя!

Попередній запис Мастер-класс в стенах КОУ “УВК №122”
Наступний запис Вітання з Днем народження!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати