10.04.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Майстер-клас для майбутніх медичних працівників!

10 квітня в стінах Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» за підтримки ГО «Жінки плюс», майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» провели майстер-клас для учнів цього закладу з Петриківського розпису.
Під час заняття ми створювали оберіг – підкову – символ захисту дому, родини, кожної людини від лиха, горя та бід. Але особливість оберегу, який ми створювали в тому, що це і оберег, і лист захисникам України, в якому учні дякували солдатам, які боронять сьогодні східні кордони від російських окупантів. Кожний лист зворушливий, щирий і наповнений не просто змістом, а душевною теплотою, яка додасть, впевнені, наснаги нашим бійцям на передовій.
Після написання листа, ми розпочали забарвлювати підкову Петриківським розписом. Учні дуже старанно та охайно виконали свої роботи, а ще кожен мав змогу додати щось своє до мальовки – хто домалював квіти, хто дубові листочки, а хто – ще дописав листа солдатові, в цілому – була дружня атмосфера і корисний-майстер-клас.
Всі листи, написані талановитими майбутніми медичними працівниками, зовсім скоро будуть передані на передову.

Попередній запис Зі світлим Великоднем!
Наступний запис ПРО ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *