+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 10.04.2018

  Майстер-клас для майбутніх медичних працівників!

  10 квітня в стінах Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» за підтримки ГО «Жінки плюс», майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» провели майстер-клас для учнів цього закладу з Петриківського розпису.
  Під час заняття ми створювали оберіг – підкову – символ захисту дому, родини, кожної людини від лиха, горя та бід. Але особливість оберегу, який ми створювали в тому, що це і оберег, і лист захисникам України, в якому учні дякували солдатам, які боронять сьогодні східні кордони від російських окупантів. Кожний лист зворушливий, щирий і наповнений не просто змістом, а душевною теплотою, яка додасть, впевнені, наснаги нашим бійцям на передовій.
  Після написання листа, ми розпочали забарвлювати підкову Петриківським розписом. Учні дуже старанно та охайно виконали свої роботи, а ще кожен мав змогу додати щось своє до мальовки – хто домалював квіти, хто дубові листочки, а хто – ще дописав листа солдатові, в цілому – була дружня атмосфера і корисний-майстер-клас.
  Всі листи, написані талановитими майбутніми медичними працівниками, зовсім скоро будуть передані на передову.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..