+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 11.04.2018

  ПРО ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ!

  Творчий колектив «Центру народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» запрошує мешканців, майстрів, учасників художньої самодіяльності, аматорів, колективи, заклади, установи, організації, підприємства місцевих громад Дніпропетровщини до участі у обласному фестивалі талантів, який проходитиме в 2 тури: відбірковий (територія ОТГ) та завершальний (ТРЦ «Караван», м.Дніпро, 23 червня).
  У результаті фестивалю буде сформовано своєрідну “карту” майстрів, авторів, виконавців, зокрема креативних, з числа мешканців об’єднаних територіальних громад; збільшено обізнаність населення щодо культурного надбання; буде ще більше популяризовано матеріальну та нематеріальну культурну спадщину Дніпропетровщини і це дозволить сформувати і, дасть поштовх для того, щоб доповнити Список елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини.
  До вашої уваги нижче прикріплюємо положення та заявку на участь у обласному фестивалі талантів, фінал якого відбудеться 23 червня на території ТРЦ «Караван» (м.Дніпро).

  заявки Дивоцвіт талантів ОТГ

  Положення обласний фестиваль талантів

  Обласний фестиваль талантів

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..