+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 11.04.2018

  Стартував обласний фестиваль “Весни, матері, вишиванки!

  Творчий колектив КП “Центр народної творчості “Дивокрай” Дніпропетровської обласної ради” запрошує професійні і самодіяльні колективи, солістів, які виконують фольк-музику, хорові колективи (народні, академічні, церковні, дитячі), хореографічні колективи, майстрів декоративно-прикладної творчості, майстрів української національної кухні прийняти участь у обласному фестивалі “Весни, матрі, вишиванки”, який відбудеться 12 травня в м.Дніпро.

  Прийом заявок на участь у Фестивалі здійснюється КП «ЦНТ «Дивокрай» ДОР» на електронну пошту: divo2015@ua.fm з 05 квітня по 27 квітня 2018 року.

  Запрошуємо ознайомитися з положенням, мультимедійною презентацією та заявкою на учать у фестивалі!

  Фестиваль ВЕСНИ МАТЕРІ ВИШИВАНКИ

  ПОЛОЖЕННЯ

  заявка

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..