+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 08.05.2018

  НІКОЛИ ЗНОВУ!

  8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про важливу роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

   

  Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали,
  Пам’ятайте про тих, що не встали як впали.
  Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,-
  Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.
  Пам’ятайте про тих, що за правду повстали,
  Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах.
  Пам’ятайте про тих, що стрибали під танки…
  Є в місцях невідомих невідомі останки.
  Є в лісах, є у горах, і є під горою –
  Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв.
  Пам’ятайте про них і у праці, і в пісні –
  Хай відомими стануть всі герої безвісні.

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..