+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 08.05.2018

    Тандем духовного та культурного

    До Дня вишиванки, який щорічно проходить в третій четвер травня, майстри комунального підприємства “Центр народної творчості “Дивокрай” Дніпропетровської обласної ради” розписали Петриківським розписом фонтан на території Храму Різдва Пресвятої Богородиці. Тепер фонтан буде не лише своєрідним символом життя, успіху, процвітання – духовності, а й водночас – буде своєрідним зразком культури та історії Дніпропетровщини, об`єднуючи прихожан, демонструючи всю красу та багатство славнозвісного Петриківського розпису.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..