+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 09.05.2018

  Вітаємо з ювілеєм, Ларисо Олександрівно!

  Сьогодні святкує свій ювілей найкрасивіша, найщиріша, найдобріша, яскрава, незабутня, вражаюча, талановита, мрійлива, захоплююча, тендітна, чуйна, мила Лариса Олександрівна Філінова – директор КП “Центр народної творчості “Дивокрай” ДОР”! Від щирого серця творчий колектив “Дивокраю” вітає з Днем народження і бажає Вам усіх щасть, якими насичене це яскраве життя, міцного здоров`я, спокою та сімейного затишку! Дякуємо, що Ви є, що Ви завжди нас спрямовуєте вперед, до нових висот і досягнень! Дякуємо за Вашу доброту і чуйне материнське серце! Дякуємо за щире вболівання за кожного члена колективу, за віру та щиру підтримку! Прийміть від нас ці  вітання! Обіймаємо!

  Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
  На білій скатертині будуть хліб і сіль,
  Своїм теплом Вас завжди сонце гріє.
  Слова подяки линуть звідусіль.
  В житті нехай все буде, що потрібно,
  Без чого не складається життя,
  Любов, здоров’я, щастя, дружба
  Та вічна нестаріюча душа.
  Смійтеся більше і менше сумуйте,
  Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,
  Хай думи ніколи спочинку не знають,
  Хай легко, мов крила, внучат пригортають
  Хай серце ще довго тріпоче у грудях.
  Живіть до ста років на поміч всім людям.
  Здоров’я міцного Вам зичимо щиро.
  Ласки від Бога від людей добра
  На многії і щасливії літа.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..