+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 24.05.2018

  Друзі, прийміть участь у голосуванні!!!

  Друзі, колеги, творчий колектив КП “Центр народної творчості “Дивокрай” ДОР” прохає прийняти участь у онлайн-голосуванні “Премія Дніпропетровської обласної ради” в категорії №7 “За досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини, формування національної самосвідомості населення” за талановиту, мудру, креативну наставницю, гарну та товариську дівчину, гордість “Дивокраю” – Якуніну Ганну Костянтинівну! Для цього потрібно:

  Зайти на сайт https://oblrada.dp.gov.ua/vote/ 

  Знайти “Категорія 7.”

  Знайти “Якуніна Ганна Костянтинівна”, зареєструвавшись через додаток “Приват 24” або за допомогою ID-картки. 

  Проголосувати:) 

  Будемо вам щиро вдячні!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..