31.05.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Покровська селищна об`єднана територіальна громада: І відбірковий тур!

Згідно доручення голови Дніпропетровської обласної ради «Про організацію проведення на Дніпропетровщині обласного фестивалю талантів та інших культурних заходів», 30 червня творчий колектив КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР» прийняли участь у І відбірковому турі обласного фестивалю талантів на території Покровської селищна об’єднаної територіальної громади.
На відбірковий тур були представлені всі три напрямки, в яких можуть приймати участь представники ОТГ: мистецький, виставковий та пізнавальний.
Спочатку нас та всіх присутніх гостей, глядачів познайомили з народними умільцями: це і вишивка бісером, нитками; папероплетіння та бісероплетіння; роботи з тіста; в’язання крючком; писанкарство. Також нас вразили самобутні роботи талановитих місцевих художників та понад усе – виставка гармошок різних років, зібрана місцевим любителем музики, який не тільки зібрав цю красу (найстаріша гармошка – 1928 року), а ще й продемонстрував майстерну гру на цьому інструменті, підкресливши, що кожна гармошка – до сих пір в доброму стані, грає і звучить, як нова.
Пізнавальний напрямок, який нам демонстрували покровчани теж не менш вразив, адже ми мали нагоду познайомитися зі збірками талановитих поетів та книгами письменників Покровської ОТГ; також познайомилися з місцевою газетою, в якій відображено всі сфери життя покровчан, а місцева бібліотека має власний канал на YOUTUBE, в якому розповідає про життя, туристичні маршрути, талановитих людей своєї громади.
У мистецькому напрямку були представлені: хореографічні композиції, які наповнені неабияким змістом та ідеєю миру та любові до своєї батьківщини; вокальні номери в акапельному виконанні, хором, ансамблями, від яких йшла потужна енергія, яка зіграла на всіх струнах душі кожного глядача в залі; виступи інструментальних колективів, зокрема ансамбль «Екзотика», де зібрані найрізноманітніші інструменти, неперевершений ансамбль скрипалів «Дольче», духовий оркестр, ансамбль гітаристів, вокально-інструментальний ансамбль «Імпульс» та ще багато чого цікаво та надзвичайного.
З упевненістю ми запросили Покровську селищну ОТГ до участі у ІІ турі обласного фестивалю талантів і побажали кожному, хто представляв свою творчість – тільки руху вперед, адже вони в правильному напрямку!

 

Попередній запис Лонг-лист учасників обласного конкурсу поезії та авторської пісні “Степові струни”
Наступний запис Шорт-лист півфіналістів конкурсу поезії та авторської пісні “Степові струни”!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *