+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 05.06.2018

    “Жива Петриківка”: талановиті юні аніматори Дніпропетровщини!

    Сьогодні, 5 червня відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу дитячої анімації в стилі петриківського розпису «Жива Петриківка» в стінах комунального вищого навчального закладу «Дніпровська академія неперервної освіти». Серед переможців – найталановитіші діти Дніпропетровщини, які познайомили нас зі своєю творчістю, зі своїми самобутніми ідеями, які втілили в життя у своїх роботах.

    Кожна з яких – це окрема історія, яка навчає, виховує, розвиває, прищеплює любов до природи та її краси. Кожна історія – це глибокі ідеї родинної педагогіки, це використання найкращих ментальних рис нашого українського народу. Тому, неможливо просто спокійно переглядати роботу, адже кожна викликає неймовірні враження, позитив, дійсно надихає на життя. І творчий колектив нашого “Центру народної творчості “Дивокрай” ДОР”, у складі заступника директора – Якуніної Ганни Костянтинівни та організатора заходів – Білої Сніжани Сергіївни, відзначили найкращу роботу та вручили спец-приз Петріній Анастасії – учениці гімназія №3 м.Дніпро за неперевершений, майстерний мультфільм “Петриківка – сад-село”, в якій авторка показала, як зародилася ідея Петриківського розпису, хто був носієм розпису, які кольори притаманні йому та головне – настрій, з яким господині розписували хати.

    Браво Анастасії та всім дітлахам, які приймали участь у конкурсі, тим, хто став переможцем! Дійсно, це гарний конкурс, за результатами якого, ми впевнені, що наряду з славнозвісним Петриківським розписом зовсім скоро світ буде знати і про справжній український мультфільм!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..