05.06.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

“Жива Петриківка”: талановиті юні аніматори Дніпропетровщини!

Сьогодні, 5 червня відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу дитячої анімації в стилі петриківського розпису «Жива Петриківка» в стінах комунального вищого навчального закладу «Дніпровська академія неперервної освіти». Серед переможців – найталановитіші діти Дніпропетровщини, які познайомили нас зі своєю творчістю, зі своїми самобутніми ідеями, які втілили в життя у своїх роботах.

Кожна з яких – це окрема історія, яка навчає, виховує, розвиває, прищеплює любов до природи та її краси. Кожна історія – це глибокі ідеї родинної педагогіки, це використання найкращих ментальних рис нашого українського народу. Тому, неможливо просто спокійно переглядати роботу, адже кожна викликає неймовірні враження, позитив, дійсно надихає на життя. І творчий колектив нашого “Центру народної творчості “Дивокрай” ДОР”, у складі заступника директора – Якуніної Ганни Костянтинівни та організатора заходів – Білої Сніжани Сергіївни, відзначили найкращу роботу та вручили спец-приз Петріній Анастасії – учениці гімназія №3 м.Дніпро за неперевершений, майстерний мультфільм “Петриківка – сад-село”, в якій авторка показала, як зародилася ідея Петриківського розпису, хто був носієм розпису, які кольори притаманні йому та головне – настрій, з яким господині розписували хати.

Браво Анастасії та всім дітлахам, які приймали участь у конкурсі, тим, хто став переможцем! Дійсно, це гарний конкурс, за результатами якого, ми впевнені, що наряду з славнозвісним Петриківським розписом зовсім скоро світ буде знати і про справжній український мультфільм!

Попередній запис Шорт-лист півфіналістів конкурсу поезії та авторської пісні “Степові струни”!
Наступний запис Вітаємо з Днем народження!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати