26.06.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

“Степові струни” зазвучали!

В рамках доручення голови Дніпропетровської обласної «Про організацію проведення на Дніпропетровщині обласного фестивалю «Сила нескорених», присвяченого Дню захисника України», у рамках програми проведення у Дніпропетровській області в 2018 році Року державної мови комунальне підприємство «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР» за ініціативою депутата Дніпропетровської обласної ради Віктора Володимировича Боняка 26 червня в стінах Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія провели фінал обласного конкурсу поезії та авторської пісні «Степові струни».
Всього на конкурс було надіслано 42 роботи в номінації «Поезія» та «Авторська пісня». Так як конкурс досить молодий, то роботи переважно поетів – жителів Дніпропетровщини.
Журі конкурсу попередньо визначило шорт-лист півфіналістів, яких було запрошено до м.Дніпро для того, аби вони вживу прочитали свої вірші, познайомили зі свою самобутньою творчістю та долучили до священного слова.
Всі учасники вразили глибиною та усвідомленням того, яка важлива роль поета у формуванні нової української молоді, нової української літератури. Визначити переможців було вкрай важко, адже кожен поет вже вартий того, аби бути почутим не лише в стінах бібліотеки, а й по всій Дніпропетровщині. Переможцями в номінації «Поезія» стали: Мунтян Ольга (м. Жовті Води) – І місце, яка зачарувала своїм виконанням поезії «Гіркій долі присвячується» та «Нехай жодна доля не загубиться серед рою ворожих пострілів»; ІІ місце посіла Федіна Олена (м. Кам’янське) з поезією «Хто наступний?» та «Янгол» у формі перформансу, яка надовго запам’ятається; ІІІ місце посів Македон Валерій (м. Кам`янське) з поезією «Думки про щастя» та «Меморіал». Всі учасники були нагороджені дипломами учасника обласного конкурсу поезії та авторської пісні «Степові струни», а також солодкими медяниками з логотипом конкурсу.
Справжнім подарунком для поетів, які потрапили до шорт-листа стало те, що згодом буде надруковано альманах їхніх творів під назвою «Степові струни». На завершення заходу всіх поетів привітав талановитий вчитель музичного мистецтва із смт Миколаївка (Васильківський район), автор-виконавець власних пісень – Андрій Михайличенко.
Висловлюємо щиру вдячність членам журі: Боняку Віктору Володимировичу, Філіновій Ларисі Олександрівні, Гриценко Ользі Михайлівні, Подорожній Людмилі Миколаївні, Білій Сніжані Сергіївні, Шевченко Оксані Валеріївні, Девятко Наталі Володимирівні, всім учасникам конкурсу – талановитим майстрам слова, керівництву Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки за те, що свято слова відбулося і сподіваємося, що це лише початок. Нехай живе література!

Попередній запис Вітаємо з Днем народження!
Наступний запис Відвідали чарівну Херсонщину та фестиваль “Купальські зорі”!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *