+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 23.07.2018

    Нотатки майбутньої еліти археології!

    В рамках виконання “Програми національно-патріотичного виховання молоді Дніпропетровщини”, затвердженої Дніпропетровською обласною радою, за ініціативою депутата Дніпропетровської обласної ради – Боняка Віктора Володимировича сьогодні була розпочата літня практика в селі Токівське (Апостолівський район), учасниками якої є – майбутня еліта археології – студенти-першокурсники Дніпровського національного університету ім. О. Гончаря під керівництвом досвідчених професіоналів – археологів Історичного музею ім. Д. Яворницького та Дніпровського національного університету.  Місце, яке стало основою для дослідної роботи є одним з найстаріших стоянок, що датується ІІІ тис. до н.е. і тим самим ще більше викликає науковий інтерес у молодих археологів та бажання розширювати свій світогляд під час такої практики, яка ще раз підтверджує, що у нас під ногами величезна культурно-історична спадщина, яку треба пізнавати, зберігати і примножувати.

    Висловлюємо щиру вдячність громадській організації “Жінки+” за допомогу в організації даної практики для студентсва, яка дійсно стане поштовхом до розвитку та розквіту археології – науки про збереження “минулого” у майбутньому!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..