+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 23.07.2018

  Стартував прийом заявок на участь у фестивалі-ярмарку “Петриківський Дивоцвіт”

  Фестиваль-ярмарок народної творчості «Петриківський Дивоцвіт» проводиться з метою розвитку українського аматорського мистецтва, збереження і популяризації нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини (Петриківський розпис, Козацькі пісні), підтримки майстрів народних промислів, пошуку і підтримки обдарованих і талановитих представників народних мистецтв регіону, встановлення дружніх творчих відносин між містами, селами, районами, громадами, національними общинами Дніпропетровщини та представниками творчих делегацій з країн ЄС.

  В цьому році фестиваль буде проходити 15 вересня на території смт Петриківка (Дніпропетровська область).

  Ідея цьогорічного Фестивалю: «Петриківський Дивоцвіт» збирає гостей повний двір – красивих, молодих, спортивних, а ще завзятих й креативних!».

  На Фестиваль запрошуються: професійні та аматорські вокальні, фольклорні, хореографічні колективи області, виконавці популярної української пісні, театри мод (вік учасників – до 50 років), майстри декоративно-прикладного мистецтва міст, районів та об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини.

  Фестиваль проводиться на конкурсних умовах в таких напрямках:
  А) «Виставкова галявина».
  Тема: «Весело вітаємо, в гості зазиваємо, щедро зустрічаємо!»

  Виставковий майданчик, це:
  – Презентація туристичного потенціалу міста, району, ОТГ – це може бути відео, мультимедійна презентація, мультфільм, демонстрація обряду та звичаїв, унікальна страва громади.
  – Обов’язково палатка, столи для того, щоб розставити роботи своїх майстрів.
  – Проведення майстер-класів з декоративно-прикладних видів мистецтв, які особливі, унікальні для вашої місцевості.
  – Журі оцінюватимуть роботу «Виставкової галявини» міста, району, об’єднаної територіальної громади протягом всього Фестивалю.

  Б) Мистецька платформа «DivoStarFest»».
  Тема: «Моя душа – пісенна і крилата, нехай звучить, захоплює, бринить!».

  Громада, район, місто висуває найкращого виконавця популярної української пісні, танцювальний колектив, театральний гурт (театр мод), які виступають з концертно-конкурсними номерами віком від 5 до 45 років. Загальна тривалість виступу на сцені громади, міста, району обговорюється окремо на підставі надісланої заявки.

  Додаткова розважальна програма Фестивалю включає:

  1. Майданчик спортивних ігор та козацьких забав.
  2. Тематичні фото-зони.
  3. Дитяча розважальна зона «Діти мандрують по Європі», рухливі та інтелектуальні ігри на свіжому повітрі.
  4. «Фреш-подвір`я» – локація з свіжовичавленими соками із овочів, фруктів та ягід, які достигають на початку осені і насичені вітамінами, корисними для нашого організму, де кожен бажаючий може сам собі приготувати корисний та здоровий напій. Запрошуємо креативних фреш-барменів з громад, міст, районів зі своїми апартаментами до участі у роботі «Фреш-подвір`я».
  5. Фут-корт.
  6. Робота творчих майстерень – виставка-продаж робіт всіх майстрів з різних куточків України.
  7. Виступ найпопулярнішої зірки сучасного шоу-бізнесу.

  Для участі у конкурсній програмі Фестивалю необхідно надіслати заявку визначеного зразка (див. нижче) з детальним описом учасників, напрямку, контактних даних на електронну адресу: divocvit2018@gmail.com, в темі листа позначати: (назва міста, району, громади), «Петриківський Дивоцвіт», зразок: Миколаївська ОТГ, Петриківський Дивоцвіт.

  Відеоматеріали про туристичний потенціал вашого міста, району, об’єднаної територіальної громади надсилайте у вигляді електронного посилання, мультимедійні матеріали – прикріплюйте разом із заявками і надсилайте на зазначену електронну адресу.

  Заявки приймаються до 5 вересня 2018 року!

  Телефон для довідок: 0954474394 – Сніжана. Звертатися за довідками з понеділка по п’ятницю – з 09:00 до 18:00.

  заявка на участь

  заявка на участь

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..