23.07.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Стартував прийом заявок на участь у фестивалі-ярмарку “Петриківський Дивоцвіт”

Фестиваль-ярмарок народної творчості «Петриківський Дивоцвіт» проводиться з метою розвитку українського аматорського мистецтва, збереження і популяризації нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини (Петриківський розпис, Козацькі пісні), підтримки майстрів народних промислів, пошуку і підтримки обдарованих і талановитих представників народних мистецтв регіону, встановлення дружніх творчих відносин між містами, селами, районами, громадами, національними общинами Дніпропетровщини та представниками творчих делегацій з країн ЄС.

В цьому році фестиваль буде проходити 15 вересня на території смт Петриківка (Дніпропетровська область).

Ідея цьогорічного Фестивалю: «Петриківський Дивоцвіт» збирає гостей повний двір – красивих, молодих, спортивних, а ще завзятих й креативних!».

На Фестиваль запрошуються: професійні та аматорські вокальні, фольклорні, хореографічні колективи області, виконавці популярної української пісні, театри мод (вік учасників – до 50 років), майстри декоративно-прикладного мистецтва міст, районів та об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини.

Фестиваль проводиться на конкурсних умовах в таких напрямках:
А) «Виставкова галявина».
Тема: «Весело вітаємо, в гості зазиваємо, щедро зустрічаємо!»

Виставковий майданчик, це:
– Презентація туристичного потенціалу міста, району, ОТГ – це може бути відео, мультимедійна презентація, мультфільм, демонстрація обряду та звичаїв, унікальна страва громади.
– Обов’язково палатка, столи для того, щоб розставити роботи своїх майстрів.
– Проведення майстер-класів з декоративно-прикладних видів мистецтв, які особливі, унікальні для вашої місцевості.
– Журі оцінюватимуть роботу «Виставкової галявини» міста, району, об’єднаної територіальної громади протягом всього Фестивалю.

Б) Мистецька платформа «DivoStarFest»».
Тема: «Моя душа – пісенна і крилата, нехай звучить, захоплює, бринить!».

Громада, район, місто висуває найкращого виконавця популярної української пісні, танцювальний колектив, театральний гурт (театр мод), які виступають з концертно-конкурсними номерами віком від 5 до 45 років. Загальна тривалість виступу на сцені громади, міста, району обговорюється окремо на підставі надісланої заявки.

Додаткова розважальна програма Фестивалю включає:

1. Майданчик спортивних ігор та козацьких забав.
2. Тематичні фото-зони.
3. Дитяча розважальна зона «Діти мандрують по Європі», рухливі та інтелектуальні ігри на свіжому повітрі.
4. «Фреш-подвір`я» – локація з свіжовичавленими соками із овочів, фруктів та ягід, які достигають на початку осені і насичені вітамінами, корисними для нашого організму, де кожен бажаючий може сам собі приготувати корисний та здоровий напій. Запрошуємо креативних фреш-барменів з громад, міст, районів зі своїми апартаментами до участі у роботі «Фреш-подвір`я».
5. Фут-корт.
6. Робота творчих майстерень – виставка-продаж робіт всіх майстрів з різних куточків України.
7. Виступ найпопулярнішої зірки сучасного шоу-бізнесу.

Для участі у конкурсній програмі Фестивалю необхідно надіслати заявку визначеного зразка (див. нижче) з детальним описом учасників, напрямку, контактних даних на електронну адресу: divocvit2018@gmail.com, в темі листа позначати: (назва міста, району, громади), «Петриківський Дивоцвіт», зразок: Миколаївська ОТГ, Петриківський Дивоцвіт.

Відеоматеріали про туристичний потенціал вашого міста, району, об’єднаної територіальної громади надсилайте у вигляді електронного посилання, мультимедійні матеріали – прикріплюйте разом із заявками і надсилайте на зазначену електронну адресу.

Заявки приймаються до 5 вересня 2018 року!

Телефон для довідок: 0954474394 – Сніжана. Звертатися за довідками з понеділка по п’ятницю – з 09:00 до 18:00.

заявка на участь

заявка на участь

 

Попередній запис Вітаємо з Днем народження!
Наступний запис Нотатки майбутньої еліти археології!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *