+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 24.07.2018

  Всі на козацький фестиваль “Звідси воля розлилася”!

  «Звідси воля розлилася» – це фестиваль, який об’єднує покоління заради того, щоб популяризувати здоровий спосіб життя, виховувати риси свідомої патріотичної особистості на засадах козацької педагогіки, формування поважного ставлення до історії військового, адміністративного та духовного центру Війська Запорізького Низового – Чортомлицької Січі та славного отамана Івана Дмитровича Сірка.
  Це захід, під час якого будуть справжні козацькі змагання, виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та народних промислів, концерт за участі фольклорних колективів національно-патріотичного напрямку та виступи зірок сучасної фольк-музики!

  З 07:00 до 09:00 – Божественна Літургія на могилі кошового отамана І.Д. Сірка.

  Фестивальна програма: з 11:00 до 19:00 – виступи найкращих вокальних, фольклорних, хореографічних, театральних колективів Дніпропетровщини та сусідніх регіонів області.

  Розважальна програма:
  – Футбольний кубок І.Д. Сірка серед молоді.
  – Атракціони
  – Садиба майстрів декоративно-прикладного мистецтва
  – Тематичні фотозони
  – Зона смачної козацької їжі
  – Дитячі розваги

  Заповнити заявки на участь (скачати): Заявка

  Заявки приймаються до 1 серпня 2018 року!!!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..