26.07.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

“Привіт, місто на Дніпрі!”

В рамках “Програми заходів з національно-патріотичного виховання молоді Дніпропетровщини”, затвердженої Дніпропетровською обласною радою спільно з громадською організацією «Сестра милосердя» (м. Харків) 26 липня за ініціативою депутата обласної ради Віктора Володимировича Боняка було розпочато дводенну зустрічну екскурсію містом Дніпро та Дніпропетровщиною для дітей воїнів АТО, дітей волонтерів та військовослужбовців Харківської області. Адже напередодні, місяць тому, переможці військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» з нашого міста відвідали Харків та Харківську область, аби познайомитися з культурними та історичними надбаннями. Тепер справа за нами – познайомити гостей з першою аерокосмічною столицею України!
Зранку гурт дітлахів зустрів дощ, проте він не був завадою, адже головне бажання та нове місто, з яким хочеться познайомитися, відчути його менталітет та настрій. Отже, спочатку наші гості відвідали найбільший у світі єврейським комплексом, сягнули 18 поверху – і з висоти пташиного польоту показали, яке красиве і атмосферне місто на Дніпрі. Неабиякий захват в дітлахів викликав музей «Машина часу», де можна було порозглядати автомобілі різних часів, різних спеціалізованих структур, а ще погратися іграшками, які були улюбленими в їхніх ще батьків. В музеї на гостей чекав смачний обід в тематично облаштованому кафе, після чого ми перемістилися в Національний центр аерокосмічної освіти ім. Макарова. В центрі допитливі чомучки почули історичну довідку про те, як розвивалося ракетобудування в колись цілком секретному місті Дніпро, як функціонували величезні машини і яких зусиль вартувало їх конструювання.
Після екскурсії діти поїхали на Монастирський острів, де їх чекали привітні працівники Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності. Там провели для них оглядову екскурсію, показали всі неймовірно яскраві краєвиди всіх відтінків кольорів острову та річки Дніпро, познайомили з особливістю цієї школи, яка готує справжніх спортивних героїв України. Також на базі школи діти мали змогу поплескатися в річці, пограти в рухливі ігри, прогулятися вздовж берега та смачно повечеряти.
Завтра гостям покажемо ще декілька чарівних місць Дніпропетровщини, які відомі всьому світові. Виносимо щиру вдячність екскурсоводу Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького – Іванніковій Людмилі Олексіївні за чудову супровідну екскурсію, під час переїзду дітей містом, адже просто дивитися в вікно – це одне, а коли дивишся у вікно і усвідомлюєш, що перед тобою справжні архітектурні пам’ятки – це велика справа; керівництву Національного центру аерокосмічної освіти ім. Макарова та музею «Машина часу», Дніпропетровській обласній вищій школі спортивної майстерності за чуйність до наших друзів з Харкова; голові ДООФСО «Спартак» – Орєшиній Вікторії Миколаївні та голові Асоціації рестораторів м.Дніпро – Булах Олені Володимирівні.

 

Попередній запис Всі на козацький фестиваль “Звідси воля розлилася”!
Наступний запис Готуємо неймовірну красу до головної події області!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати