+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 10.09.2018

    Робоча нарада щодо “Петриківського Дивоцвіту”

    10 вересня на території смт Петриківка відбулася робоча нарада щодо організації та проведення 11-го обласного фестивалю-ярмарку “Петриківський Дивоцвіт” за участю міст, районів та об`єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Під час наради всі учасники отримали схему локацій фестивалю, познайомилися з місцем розміщення своєї територіальної одиниці, вимогами до концертної програми та вирішили всі організаційні питання. Тому, до фестивалю підготовлені і рахуємо дні до головної події Дніпропетровщини, а гостей щиро чекаємо та нагадуємо, що фестиваль стартує 15 вересня о 10:00!

     

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..