+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 20.09.2018

    30 кращих учасників 11-го етнофестивалю “Петриківський Дивоцвіт”

    15 вересня в смт Петриківка відбувся 11-й обласний фестиваль-ярмарок “Петриківський Дивоцвіт”. На двох сценах протягом 6 годин в рамках фестивалю-конкурсу “DIVOSTARFEST” виступали найкращі райони, міста та об`єднані територіальні громади Дніпропетровщини і професійне журі зі складу представників Дніпропетровської обласної ради, культурних та громадських діячів визначило 30 кращих учасників:

    1. Зорні Ярослав (Покров)
    2. Пономарьова Катерина (Покров)
    3. Шабаліна Анастасія (Апостолівський р/н)
    4. Гурт «Могиляночки» (Могилівська ОТГ, Царичанський р/н)
    5. Дует «Червона калина» (СОЛОНЯНСЬКИЙ Р/Н)
    6. Хореографічний колектив «Гармонія» (НІКОПОЛЬСЬКИЙ Р/Н)
    7. Зразковий аматорський цирковий колектив «Арлекіно» комунального закладу ПершотравенськийБудинок культури молоді «Україна» (ПЕРШОТРАВЕНСЬК)
    8. Мицик Тимофій, КЗК «Покровська ДМШ» (ПОКРОВСЬКИЙ Р/Н)
    9. Хореографічний колектив «Фламінго» (МІСТО ВІЛЬНОГІРСЬК)
    10. Назарчук Юлія (СОФІЇВСЬКИЙ Р/Н)
    11. ТСК «Шарм» (КАМ`ЯНСЬКЕ)
    12. Шевцов Сергій (ЛЮБИМІВСЬКА ОТГ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ)
    13. Зразковий художній колектив музичний театр «Зорецвіт» (ІЛАРІОНІВСЬКА ОТГ, Синельниківський р/н)
    14. Вокальний ансамбль «Любисток» (ЛЮБИМІВСЬКА ОТГ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ)
    15. Касяненко Аня (МАГДАЛИНІВСЬКИЙ Р/Н)
    16. Зразковий аматорський ансамбль бального танцю «Престиж» Миколаївського сільського будинку культури (НОВОМОСКОВСЬКИЙ Р/Н)
    17. «Денс-Асорті» (МИРІВСЬКА ОТГ, Томаківський р-н)
    18. Гурт «Краяни» МБК «Сучасник» (АПОСТОЛІВСЬКА ОТГ)
    19. Родина Гордієнко (КАМ`ЯНСЬКЕ)
    20. Студія дизайну театр мод «Фантазія» (ТЕРНІВКА)
    21. Прокопчик Юлія (ПЕРШОТРАВНЕНСЬКА ОТГ, Нікопольський р-н)
    22. Народний квартет «Камертон» (ПІЩАНСЬКА ОТГ, Новомосковський р/н)
    23. Вокальний ансамбль «СПІВАНОЧКИ» «Кам’янський музичний коледж Дніпропетровської обласної ради» (м. Кам’янське)
    24. Ансамбль «Калина» (П`ЯТИХАТСЬКИЙ Р/Н)
    25. хор Ради ветеранів війни та праці ПАТ «ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» «ВІДРОДЖЕННЯ» (М.НОВОМОСКОВСЬК)
    26. Хореографічний клектив «Елементрікс» (КАРПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ШИРОКІВСЬКОГО РАЙОНУ)
    27. Висоцька Діана (ЛЮБИМІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ)
    28. «Гармонія» (РАЇВСЬКА с/р, Синельниківський р/н)
    29. Чернуха Марія (КАМ`ЯНСЬКЕ)
    30. Бабіч Лідія (Дніпро)

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..