01.10.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Підсумки обласного конкурсу музеїв та кімнат Бойової Слави “Гартування нескорених”

В рамках доручення голови Дніпропетровської обласної ради «Про організацію проведення на Дніпропетровщині обласного фестивалю «Сила нескорених», присвяченого Дню захисника України» та відповідно до «Концепції національно-патріотичного виховання молоді на 2016-2020 роки» було проведено обласний конкурс музеїв та кімнат Бойової Слави «Гартування нескорених» з метою показати, що жителі області пам’ятають про історію козацтва, події Другої Світової війни, знають про АТО, Операцію об’єднаних сил та всебічно підтримують дії воїнів ЗСУ, Національної Гвардії, добровольчих батальйонів на сході України, зберігаючи пам’ять про загиблих.
В конкурсі прийняли участь загальноосвітні, вищі та позашкільні, професійно-технічні навчальні заклади, загальна кількість надісланих робіт – 34, з яких 26 загальноосвітніх навчальних закладів, 8 професійно-технічних навчальних закладів. Учасники надсилали фото, відео, презентації музеїв та кімнат Бойової Слави присвячені різним тематикам: етнографія, Запорізьке козацтво, події Афганської війни, герої сучасності, події АТО, Операції об’єднаних сил, спортивні досягнення, подвиги жителів за кордоном тощо.

З конкурсними роботами працювало професійне журі з числа викладачів, громадських діячів міста Дніпро, представників Дніпропетровської обласної ради. Кожна робота унікальна, професійно оформлена, змістовна, висока педагогічна майстерність керівників цих проектів та висока мотивація учнів, студентів до пошуково-дослідної роботи, вивчення свого рідного краю та його жителів. Протягом двох місяців проводилася скрупульозна робота з вивчення кожної конкурсної роботи і нарешті визначено кращих – переможців обласного конкурсу «Гартування нескорених»:

1 місце – Музей Бойової Слави 188 Стрілецької Червонопрапорної Нижньодніпровської дивізії комунального закладу освіти «Жовтоводська середня загальноосвітня школа №10 з профільними класами».
2 місце – Історико-краєзнавчий музей Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.
3 місце – «Куточок АТО» Магдалинівського професійно-технічного училища №88.

Оргкомітет конкурсу вітає переможців та з вітальним візитом невдовзі приїздить, щоб відвідати кожен музей та кімнату Бойової Слави та вручити подарунки.

Також від щирого серця оргкомітет конкурсу виносить подяку всім керівникам конкурсних проектів, учнівським та студентським колективам, адміністрації навчальних закладів за достойний рівень презентації своїх музеїв у конкурсі «Гартування нескорених», за любов та пошану до минулого і сьогодення своєї батьківщини та сприяння розвитку, збереженню традицій українського народу.

Попередній запис Ручка в шкіряному футлярі
Наступний запис Творче та креативне 1 жовтня!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *