01.10.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Творче та креативне 1 жовтня!

1 жовтня в історії – це Міжнародний день людей похилого віку, Міжнародний день музики, а ще чудовий день, який запам’ятався цікавим майстер-класом з Петриківського розпису для учнів 9-го класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» з майстрами КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» за підтримки ГО «Жінки плюс».

Творча зустріч була натхненна українською поезією, теплим спілкуванням про історію Петриківського розпису, його значення в житті українців, про обереги-символи, про інструменти, за допомогою яких мальовка оживає, а її автор отримує естетичне задоволення та натхнення.

Сьогодні ми доторкнулися до світу квітів і прикрасили вазу на папері неймовірними кольорами в техніці Петриківського розпису, світлою енергетикою квітів-символів – оберегів кожної людини. Дітям сподобалася така творча атмосфера, адже дійсно мистецтво дозволяє підкреслити індивідуальність кожного і водночас об’єднати на шляху до нового, цікавого, свого, рідного.

Попередній запис Підсумки обласного конкурсу музеїв та кімнат Бойової Слави “Гартування нескорених”
Наступний запис Творча зустріч і знайомство з прекрасним!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *