+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 01.10.2018

    Творче та креативне 1 жовтня!

    1 жовтня в історії – це Міжнародний день людей похилого віку, Міжнародний день музики, а ще чудовий день, який запам’ятався цікавим майстер-класом з Петриківського розпису для учнів 9-го класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» з майстрами КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» за підтримки ГО «Жінки плюс».

    Творча зустріч була натхненна українською поезією, теплим спілкуванням про історію Петриківського розпису, його значення в житті українців, про обереги-символи, про інструменти, за допомогою яких мальовка оживає, а її автор отримує естетичне задоволення та натхнення.

    Сьогодні ми доторкнулися до світу квітів і прикрасили вазу на папері неймовірними кольорами в техніці Петриківського розпису, світлою енергетикою квітів-символів – оберегів кожної людини. Дітям сподобалася така творча атмосфера, адже дійсно мистецтво дозволяє підкреслити індивідуальність кожного і водночас об’єднати на шляху до нового, цікавого, свого, рідного.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..