+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 05.10.2018

    Творча зустріч і знайомство з прекрасним!

    Напередодні Дня вчителя майстри КП “Центр народної творчості “Дивокрай” ДОР” за підтримки ГО “Жінки +” відвідали Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро». Для аудиторії учнів 9-го класу було проведено майстер-клас з Петриківського розпису. Серед учнів були ті, хто колись був знайомий з цим мистецтвом і поділився враженнями, спогадами, відчуттями від створення мальовки, а хтось – вперше взявши до рук пензлика виводив, хвилюючись, цибульку, листочок дуба. Проте, всі справилися із творчим завданням добре. На завершення ми привітали педагогічний колектив ліцею з професійним святом, а учням побажали наснаги у навчанні та стрімкого руху до своєї мети!

     

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..