+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 14.10.2018

  Прийміть щирі вітання!

  Дорогі наші захисники, творчий колектив комунального підприємства “Центр народної творчості “Дивокрай” Дніпропетровської обласної ради” вітає вас з Днем Захисника України – святом тих, хто нас береже, оберігає від бід та дає можливість жити з надією на завтрашній день, зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі! Хочеться побажати вам нездоланності духу, віри в себе, справжнього щастя, любові, підтримки та міцного козацького здоров`я!

  Джерельний тихий спів води,
  Безкрайніх степів простори,
  І смерековії ліси,
  Широкі плаї, круті гори!
  Духмяний хліб на рушнику,
  Гостинно розпростерті руки,
  Щасливу матері сльозу,
  І дідуся з веселим внуком!
  За бескиди й дніпровські схили,
  За наш пісенний славний рід,
  За пломінь в косах у калини,
  І за чумацький небозвід!
  За нашу рідну Україну,
  Що зберегли за всі віки —
  Низький уклін і тричі «СЛАВА!»
  вам, українські захисники!

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..