+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 02.11.2018

    Вітали ювілярів!

    Сьогодні творчий колектив КП “Центр народної творчості “Дивокрай” Дніпропетровської обласної ради” привітав з ювілейною подією педагогічний та студентський колектив – 60-річчям з дня заснування Дніпропетровського державного коледжу технологій та дизайну.

    Яскраво прикрашений зал, радісні обличчя гостей, щасливі погляди викладачів та гордість в очах студентів дійсно створили святковий та піднесений настрій. Звучали душевні пісні, поетичні рядки, і серце щораз звеселялося, адже дійсно – це велике свято в житті Коледжу.

    Нам дуже приємно, що сьогодні ми стали частиною великої творчої родини і сподіваємося надалі співпрацювати з талановитими педагогами, студентами цієї святині знань! Бажаємо ювілярам тільки успіхів, процвітання і нестримного розвитку! Хай завжди буде у Вас натхнення, підтримка для втілення в життя Ваших проектів! Многая літа!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..