+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 09.11.2018

  Вітаємо з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

  Дорогі наші ідейники, креативні титани, просто красиві та відкриті душею люди – працівники культури, майстри народного мистецтва! Творча команда КП “Центр народної творчості “Дивокрай” ДОР” від щирого серця вітає Вас з нагоди професійного свята! Ваша праця сповнена творчості, душевного тепла, переживань, нестримного потоку ідей та планів, Ваше чуйне серце пропускає крізь себе всі перевтілення епох і виокремлює те, що буде тривати довше, ніж життя, – це мистецтво довжиною у вічність!
  Хочемо побажати Вам ще більше нових творчих відкриттів, особистісних досягнень та професійної реалізації, міцного козацького здоров`я, невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!
  Щиро вітаємо з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва наших колег із Черкаської, Хмельницької, Рівненської, Одеської, Сумської та Львовської областей.

   

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..