12.11.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Зустріли юних, допитливих гостей!

На минулому тижні в м. Дніпро проходив ІV Фестиваль науки, освіти та культури, який зібрав допитливу, творчу та винахідливу молодь нашої України. За дорученням голови Дніпропетровської обласної ради майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР» зустріли талановитих діточок з Одеси, Попасної (Луганська обл.) та познайомили гостей міста з прекрасним дивом, гордістю Дніпропетровщини – петриківським розписом на базі творчої майстерні Центру.

У тісному дружньому колі ми розкрили дітлахам усі «підводні камені», які приховує розпис: про кошачку, про чудо-квітку, про «вільне» народне мистецтво», про оздоблення печі як малої форми українського житла тощо.

Під час майстер-класів ми звертали увагу учнів на те, що петриківський розпис – це форма оберегу, і всі елементи, які ми зобразили на мальовці будуть нас захищати або того, кому діти вирішать подарувати її. Діти в свою чергу нам розповідали, чим приїхали вражати, що приготували для виступів, що було складним, а що вдалося легше.

На згадку про таку несподівану та приємну зустріч ми всі разом сфотографувалися і побажали діткам як колективних, так і особистих перемог та досягнень.

 

Попередній запис Вітаємо з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Наступний запис Дорогі наші працелюби!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *