+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 12.11.2018

  Зустріли юних, допитливих гостей!

  На минулому тижні в м. Дніпро проходив ІV Фестиваль науки, освіти та культури, який зібрав допитливу, творчу та винахідливу молодь нашої України. За дорученням голови Дніпропетровської обласної ради майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР» зустріли талановитих діточок з Одеси, Попасної (Луганська обл.) та познайомили гостей міста з прекрасним дивом, гордістю Дніпропетровщини – петриківським розписом на базі творчої майстерні Центру.

  У тісному дружньому колі ми розкрили дітлахам усі «підводні камені», які приховує розпис: про кошачку, про чудо-квітку, про «вільне» народне мистецтво», про оздоблення печі як малої форми українського житла тощо.

  Під час майстер-класів ми звертали увагу учнів на те, що петриківський розпис – це форма оберегу, і всі елементи, які ми зобразили на мальовці будуть нас захищати або того, кому діти вирішать подарувати її. Діти в свою чергу нам розповідали, чим приїхали вражати, що приготували для виступів, що було складним, а що вдалося легше.

  На згадку про таку несподівану та приємну зустріч ми всі разом сфотографувалися і побажали діткам як колективних, так і особистих перемог та досягнень.

   

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..