+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 18.11.2018

    Дорогі наші працелюби!

    В третю неділю листопада Україна вітає всіх її аграріїв з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято справжніх трудівників та трудівниць, також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції, свято працівників фермерських господарств, тих, хто цінує свою землю, її засіває добром, оберігає, свято тих, хто підтримує фестивальний рух на Дніпропетровщині та активно приймає участь у виставках своєї щедрої продукції, у ярмаркових заходах.
    Дорогі наші працелюби, невтомні трудівники, в день професійного свята творчий колектив КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» бажає вам прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі, натхнення! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту всієї України, її народу!

    Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..