+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

  • 21.11.2018

    Показ фільму “Моя Земля”

    Сьогодні, в День Гідності та Свободи було організовано показ патріотичного фільму ´Моя Земля´ в стінах Слобожанськогонавчально-виховного комплексу №1. Глядачами стали учні 6-х класів.
    Сам фільм показує боротьбу в різні часи, нас, українців, проти завжди ласих загарбників, які посягали на нашу незалежність. Фільм показує козацькі часи, роки Другої світової війни, і сьогодні — час, коли ми знову виборюємо свою свободу, захищаємо свою землю, адже іншої нам ніхто не дасть, за нами — її захист.
    Після перегляду фільму ми не запитували учнів, чи сподобалася їм стрічка, ми залишили вибір кожному, щоб кожен зміг обміркувати ідею фільму і зробити свій висновок, для себе визначити, хто такі патріоти, яке значення вони мають для народу і держави. Адже нам треба вчити дітей робити висновки, привчати знаходити суть, досліджувати і головне — вміти самостійно аналізувати і відстоювати свою думку, адже саме так формується стійка особистість, яку ніхто не зламає на шляху до істини.

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..