22.11.2018   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Сезон приготування новорічних подарунків розпочато!

Під патронатом та за дорученням голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова 21 листопада майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» провели майстер-класи з петриківського розпису для учнів початкових класів КЗ “Слобожанська ЗОШ №2 ССР”.
Захід був сповнений казковості, див, святковості, сюрпризів. Перший сюрприз почався з чудо-конверту, на якому було написано «З Новим Роком!», а в середині на дітлахів чекала приємна несподіванка – листівка та новорічна іграшка. Для того, щоб цей конверт ожив і його мешканці – потрібно було розписати їх петриківським розписом. А що ж таке «Петриківський розпис»? – запитували учні. Наші майстри розповідали про це чудове українське декоративно-прикладне мистецтво, його особливості, всі його головні елементи, надбання, його яскравих майстринь тощо.
Поринувши трошки в історію петриківки, почали розмальовувати вітальну листівку, потім іграшку, а на завершення сам подарунковий конверт. І до речі, цей конвертик власне сам є новорічною прикрасою з сюрпризом, яким можна прикрасити ялиноньку і потім подарувати конверт з розписаними листівкою та подаруночком своїм рідним, – саме на цьому наголошували наші майстри. Після того, як розписали конверт, на дітлахів чекав ще один сюрприз – танцювальний флешмоб для того, щоб відпочити та вдихнути позитивної енергії на весь день під запальні ритми пісень українських зірок.
Дуже добре, коли казковість можна створити власноруч, отак під час майстер-класу. Отже, сезон приготування новорічних подарунків розпочато!

Попередній запис Показ фільму “Моя Земля”
Наступний запис У нашому колективі сьогодні свято!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати