+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 22.11.2018

  Сезон приготування новорічних подарунків розпочато!

  Під патронатом та за дорученням голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова 21 листопада майстри КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» провели майстер-класи з петриківського розпису для учнів початкових класів КЗ “Слобожанська ЗОШ №2 ССР”.
  Захід був сповнений казковості, див, святковості, сюрпризів. Перший сюрприз почався з чудо-конверту, на якому було написано «З Новим Роком!», а в середині на дітлахів чекала приємна несподіванка – листівка та новорічна іграшка. Для того, щоб цей конверт ожив і його мешканці – потрібно було розписати їх петриківським розписом. А що ж таке «Петриківський розпис»? – запитували учні. Наші майстри розповідали про це чудове українське декоративно-прикладне мистецтво, його особливості, всі його головні елементи, надбання, його яскравих майстринь тощо.
  Поринувши трошки в історію петриківки, почали розмальовувати вітальну листівку, потім іграшку, а на завершення сам подарунковий конверт. І до речі, цей конвертик власне сам є новорічною прикрасою з сюрпризом, яким можна прикрасити ялиноньку і потім подарувати конверт з розписаними листівкою та подаруночком своїм рідним, – саме на цьому наголошували наші майстри. Після того, як розписали конверт, на дітлахів чекав ще один сюрприз – танцювальний флешмоб для того, щоб відпочити та вдихнути позитивної енергії на весь день під запальні ритми пісень українських зірок.
  Дуже добре, коли казковість можна створити власноруч, отак під час майстер-класу. Отже, сезон приготування новорічних подарунків розпочато!

Новини

Про нас

КП «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства - ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу та будь-якій речі, яка втратила шарм.

 

Подробнее..