12.02.2019   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Готуємо подарунки мамам!

В рамках доручення Голови Дніпропетровської обласної ради «Про реалізацію заходів із збереження охорони, популяризації та передачі елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини, проведення культурологічних, просвітницьких, культурно-масових заходів та обласного фестивалю-ярмарку «Петриківський дивоцвіт» у 2019 році» 12 лютого пройшли 4 майстер-класи для учнів 1-х класів Слобожанської загальноосвітньої школи №2.
Під час майстер-класу діти познайомилися з історією Петриківського розпису, з художниками «Дивокрай», які далі вчили уважних слухачів не просто малювати професійно та правильно наносити перехідні мазки, робити відтиски та зводити загальну картину в єдину композицію.
Мальовка була зроблена у вигляді листівки, яку потрібно було розписати, а потім склавши – написати слова привітання своїм мамам до Міжнародного жіночого дня. Дітлахи були дуже активними, завзятими і швиденько прикрасили мальовку, говорили найприємніші слова про своїх мам, а наостанок діти отримали солодкий сюрприз у вигляді солодких пряників-тюльпанів та сфотографувалися на пам’ять.

Попередній запис Давайте разом наближати весну)
Наступний запис Даруємо весняний настрій

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати