13.02.2019   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Даруємо весняний настрій

В рамках доручення Голови Дніпропетровської обласної ради «Про реалізацію заходів із збереження охорони, популяризації та передачі елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини, проведення культурологічних, просвітницьких, культурно-масових заходів та обласного фестивалю-ярмарку «Петриківський дивоцвіт» у 2019 році» 13 лютого пройшла ще одна серія майстер-класів для учнів 1-х класів Слобожанської загальноосвітньої школи №2.

Заняття, як завжди, почалося з вітального слова та історичної довідки про Петриківський розпис, про мальовниче село Петриківка, про елементи цього мистецтва, про кольори, про значення кожного елементу-оберегу. Дітям сподобався екскурс, а ще сподобалися інструменти, з якими ми працювали: піпеткою (деякі дітлахи її називали кумедно «пілюлькою), ватною паличкою та пензликом. Опанували добре роботу з цими інструментами, з кольорами, а ще – імпровізували, і це добре, адже для творчої людини має бути завжди вільний простір.

На завершення дітлахи свою мальованку склали у вигляді вітальної листівки, тому дивувати своїх мам навесні готові. А ще, куди без сюрпризів? Дітки отримали оберемок солодких імбирно-пряникових тюльпанів, від чого були в захваті, радісно плескали у долоні та дякували.

Попередній запис Готуємо подарунки мамам!
Наступний запис Вітаємо з Днем всіх закоханих!

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати