08.04.2019   ·   Майстри, Новини   ·   2 коментарі

Андріяшевська Оксана

За освітою-викладач фортепіано, закінчила Криворізький державний педагогічний інститут.

І, навіть,три роки працювала викладачем класу фортепіано в Широківській школі мистецтв. Але душа бажала іншого.

Ще з юнацьких років мені подобалось щось творити: в’язати, вишивати, шити.

Коли підростав син, для конкурсу на кращу новорічну іграшку спробувала створити іграшку із солоного тіста. Дитина ввійшла в трійку найкращих, за що й отримала нагороду.

Це стало першою сходинкою. З того часу почала створювати панно, картини, звірів з полімерної глини та холодного фарфору. А найбільше задоволення мені принесло малювання.

 

Іноді, проходячи повз вітрини із виробами майстрів петриківського розпису, зупинялась  і, задивляючись, думала: «Невже це створюють люди? Як? Я мабуть ніколи так не зможу… Це як доторкнутися до неба.»

Пройшов час і була створена перша в моєму житті власна мальовка, з власноруч зробленої щіточки із шерсті кролика. Вони до сих пір зберігаються як талісмани.

А через деякий час  вже були готові дощечки, шкатулки та солонки власного виробництва, які швидко розійшлися на подарунки та сувеніри. З того часу я не уявляю свого життя без малювання.

Перші роботи були дещо простими та трішки примітивними, але вони залишаються як приклад того, що потрібно йти вперед та вчитися.

 

В 2016 році в Широківському музеї відбулася перша виставка моїх робіт, яка отримала визнання серед глядацької аудиторії, а підтримка близьких дала стимул до подальшого творчого розвитку.

Доля привела до КП «Дивокрай» і мрії перетворились на реальність: захоплення стало професією.

Попередній запис Великодній конкурс
Наступний запис Цимбал Ярослава
Обговорення: 2 коментарі
  1. Володимир сказав:

    Ще більше заповажав

    Відповіcти
  2. Валентина сказав:

    Дуже гарно, дуже приємно, що у нас є, такі талановиті умілі, колективи художньої творчості .Оксана ти створюеш розписи, від яких неможливо відірвати погляд, молодець.

    Відповіcти

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати