03.06.2019   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

Фестиваль проведено!

Вчора з 10:00 до 17:00 на території ТРЦ «Караван» було проведено Другий обласний фестиваль «Дивоцвіт талантів» який покликаний об’єднати талановитих мешканців територіальних громад Дніпропетровщини.

Фестиваль відбувся за ініціативи Громадської організації «Жінки Плюс» та за підтримки Дніпропетровської обласної ради. Організатор заходу – Комунальне підприємство «Центр народної творчості «Дивокрай».

 

Цього року фестиваль проводився під гаслом «Громада гостинна й талановита в родинному колі стрічає це літо», що в повній мірі характеризувало те що відбувалось під час святкування.  На території фестивалю  проводили майстер-класи для дітей та дитячий розважальний майданчик. Учасники і гості змогли відвідати еко-ресторан та еко-ярмарок, де можна було скуштувати екологічні та смачні українські страви.  Всі присутні поринули в атмосферу родинності й гостинності, яка є візитною карткою українського народу.

Представники ОТГ дружно і по-сімейному приймали участь у трьох конкурсних напрямках.

У кулінарному напрямку кращі господині готували свої фірмові страви, наприклад затірку, козацький куліш, «гармошку».

У виставковому напрямі всі громади представили свої ОТГ віршами, піснями, обрядами а також унікальними виробами декоративно-ужиткового мистецтва.

На сцені фестивалю, під бурхливі оплески глядачів, дивувала різноманіттям феєрія талантів “Мистецького” напрямку. Кожну громаду представляли найталановитіші гурти та виконавці. Діти й дорослі співали, танцювали та дивували.

А професійне журі уважно слідкувало за кожним із напрямків, та визначало кращих.

 

Одним із важливіших моментом фестивалю було встановлення Національного рекорду України – «Найбільша кількість професій гендерної рівності, представлених на одній локації за 10 хв», в категорії «Людські досягнення». Ініціатором якого була Лілія Анатоліївна Гиренко, керівник громадської організації Жінки плюс.

Рекорд було зафіксовано представником Експертної Ради Національного реєстру Рекордів України Оленою Булах.

З привітальним словом виступив народний депутат України Андрій Федорович Шипко.

На майданчику глядачі побачили 60 образів професій, якими в рівній мірі володіють і жінки і чоловіки. 120 учнів ліцеїв та професійно-технічних училищ Дніпропетровщини створили 60 пар представників різних професій. Ці 60 пар стали в слово РІВНІ, що символізує  концепцію досягнення рівних прав людини між чоловіками та жінками в трудових відносинах.

 

Ще одною новинкою фестивалю було проведення параду об’єднаних територіальних громад, на який всі громади вийшли з власною символікою.

Завершальним етапом було нагородження переможців кожного з напрямків цінними призами та подарунками.

Творчим подарунком присутнім став виступ групи “Вертеп”

Дякуємо всім об’єднаним територіальним громадам за  участь, та до зустрічі на третьому обласному фестивалі «Дивоцвіт талантів 2020»!

Про фестиваль у пресі

Відео про наш фестиваль яке знято нашими партнерами телерадіокомпанією “ІРТ”
https://youtu.be/a4mJ7shs2J4

Попередній запис “Дивоцвіт талантів”
Наступний запис Переможці у “Вистаковому конкурсі”

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати