19.06.2019   ·   Майстри, Новини   ·   Поки немає коментарів

Оля Полєва

Всім привіт я Оля Полєва. Мені 22 роки.

І зараз я розповім історію, як стала майстром петриківського розпису.

Все починалося з того, що я, як кожна дитина, полюбляла малювати, але найбільш за все захоплювалась вигадками своїх героїв та створенням дизайну одягу ляльок. Це помітили мої батьки, які стали моїми першими глядачами і прихильниками.

Мій дідусь почав випилювати дощечки з дерева на яких я малювала.

Здається ще тоді я відчувала, що моє життя буде повязане с деревом. Коли пішла до школи, мої батьки записували мене на різні творчі гуртки. Мені дуже подобався гурток малювання, але не завжди подобалось малювати те, чого я не хотіла.

Згодом, у більш дорослому віці зрозуміла, що я творча людина, тому почала більше приділяти  увагу мистецтву. Коли самотужки освоїла декупаж, вирішила ще навчитися розмальовувати різні предмети.

Найбільше мене захопило малювання тварин на різних поверхнях.

Коли прийшов час обирати професію зрозуміла, що хочу займатися малюванням все життя. Я вступила до ПТУ на спеціальність художник розпису по дереву. Так почалося моє пізнання петриківського розпису.

В училище я створила свої перші роботи , навчилася малювати птахів та квіти в стилі петриківського розпису. Мені подобалось поєднувати та змішувати кольори, і тоді з-під пензлика виходили плавні перехідні мазки. Також нас навчали правильно обробляти дерево до нанесення на нього розпису. Я була у захваті від навчання, де отримувала цінні та цікаві знання та навики. Також  приймала участь у різних конкурсах і, навіть, отримувала грамоти за перемогу.

Після закінчення навчання з червоним дипломом, я потрапила в Центр Народної творчості «Дивокрай», де працюю і зараз. Там навчилася креативно розписувати різні вироби, з’єднувати техніки. А ще освоїла проведення майстер-класів для дорослих та дітей. Також дуже люблю приймати участь у різних фестивалях.

 

Чи є в мене плани на майбутне? Я вважаю що життя покаже як буде далі. Але мрію створювати неймовірні речі, які будуть нести настрій та натхнення людям.

 

Попередній запис Хутір “Бджілка”
Наступний запис Майстер-клас для Роздорської середньої загальноосвітньої школи №1

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати