01.07.2019   ·   Конкурси, Новини   ·   Поки немає коментарів

Конкурс фото “Стежками України”

Умови участі: Надіслати 2-3 фото на яких ви зображені на фоні незвичайних місць в Україні. Прикріпляйте опис ваших фото (де було зроблено фото і т.п.)

Роботи надсилати на email: divo.festival@gmail.com, в темі листа позначте “Стежками України”, у повідомленні напишіть своє ПІБ, назва фото, контактний телефон.

Дедлайн: 1 серпня.

Кращі фото будуть визначенні за допомогою онлайн голосування на нашій сторінці у Фейсбук, та на сайті.

Переможці отримають призи від організаторів.

 

Наші учасники:

  1. Шаповал Марія:

Фото

 

2. Лаврущенко Ельвіра Юріївна:

Фото

Якщо Ви подумали, що це місце із заморської казки, то помилились – адже це наша прекрасна та мальовнича Україна! Це плесо знаходиться у селі Зелене Добропільського району Донецької області. Щороку, у травні, тут розливаються усі барви веселки, але найбільше – червоного кольору. Здалеку можна подумати, що це поле маків, але ж ні – тут розквітають розкісні рослини, занесені до Червоної Книги України. Півонії вузьколисті,  сон-трава, ковила та інші прекрасні та барвисті квіти знайшли свій прихисток саме тут. Ми з родиною кожного року відвідуємо це феноменальне видовище та обов’язково фільмуємо це до родинного архіву. Тож, усіх бажаючих запрошую на власні очі побачити цю красу та відчути себе «мов у казці»! 🙂

 

 

Попередній запис Дитяче свято
Наступний запис Вікторія Дербаба

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати