02.07.2019   ·   Майстри, Новини   ·   Поки немає коментарів

Вікторія Дербаба

Вітаю!

Мене звати Дербаба Вікторія. Коли я вперше взяла в руки пензлик? Та мабуть вже й не пам’ятаю.

Малювати я почала ще з самого раннього дитинства. Але тоді я ще не думала, що пов’яжу з цим усе своє життя.
Я відвідувала різні гуртки, як то з англійської мови, танців та рукоділля.

Коли батьки помітили мою схильність до малювання, то записали мене у студію образотворчого мистецтва «Натхнення». Там я навчалася шість років. Найбільше мені подобалося малювати натюрморти та пейзажі.

Пам’ятаю одного разу ми зі шкільною екскурсією відвідали музей Івана Айвазовського, що у Феодосії. Я затамувавши подих розглядала полотна майстра: море на них мов дихало та можна було відчути бризки від хвиль. Це справило на мене дуже велике враження.

Ще рік після відвідання музею я малювала лише море!

За час навчання мені неодноразово доводилося ставати переможцем конкурсів дитячих малюнків.У той же час я вперше познайомилась з технікою петриківського розпису. Свої перші розписані дощечки я подарувала мамі та бабусі.Після школи я вступила на архітектурний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Навчання було цікавим. Особливо мені подобались заняття з живопису, малюнку, композиції.Архітектурна професія поєднує у собі творчу та технічну сторони. Технічна сторона давалась мені складніше. Напевно саме тому після закінчення вишу я усього рік пропрацювала за професією.

Потім я потрапила на роботу до Центу народної творчості «Дивокрай», де познайомилась з чудовим творчим колективом. З цього почалось насичене творче життя.Багато майстер-класів, фестивалів та цікавих художніх задач.Більш за все мені подобається поєднувати живопис та петриківський розпис. Наприклад, написати портрет чи пейзаж та обрамити петриківкою.Також мені цікаво вигадувати нові елементи розпису, фантазувати зі стилями та експериментувати з кольорами.У майбутньому планую й надалі працювати у техніці петриківського розпису. Мрію створювати художні вироби, які б демонстрували сучасність петриківки та викликали цікавість цим видом мистецтва. 

Попередній запис Конкурс фото “Стежками України”
Наступний запис Козацький фестиваль “Звідси воля розлилась”

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати