13.09.2019   ·   Новини   ·   Поки немає коментарів

“Компанія року 2018”

З нагоди 28-ї річниці незалежності України, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром спільно з Асоціацією економічного співробітництва та розвитку сформовано перелік рекомендованих до співпраці підприємств з метою підтримки молодих підприємтв та компаній, що динамічно развиваються серед малого та середнього бізнесу.

В цьму році наша компанія в перший раз отримала відзнаку “Компанія року 2018”

В першу чергу це заслуга нашого дружного колективу, який кожен день вкладає частинку своєї душі та свого серця в нашу спільну справу. Петриківський розпис, виготовлення виробів декоративно-ужиткового мистецтва, аквагрим, вишиванки та рушники, дизайн костюмів, креативні ідеї, проведення майстер-класів, організація фестивалів та форумів – все це те, чим ми живемо кожен день!

Наші здобуття не були би такими високими якби колектив не відчував таку потужну підтримку Дніпропетровської обласної ради та кожного депутата на протязі цього року.

Окрему подяку хочемо виразити Громадській організації “ЖІНКИ плюс” в особі Гиренко Лілії Анатоліївни яка своїм керівництвом направляла наш колектив до заслуженої нагороди.

“Відзнака “Компанія року” підтверджує, що Ваше підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а токож є перспективним для співробітництва та інвестування. До відзнаки, в рамках номінації, подаються приорітетні підприємства галузі за вагомий внесок у розвиток регіону та відмінну динаміку, або підприємства соціально важливого значення.”

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр.

Попередній запис Конкурс фото, відео-звернення, поезії «Як я люблю свою країну!»
Наступний запис Підсумки фестивалю Петриківський Дивоцвіт 2019

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зателефонувати