+38 096 051 10 23

+38 056 375 51 05

 • 22.02.2018

  І знову “Петриківський Дивоцвіт!”

  Підготовку до обласного фестивалю “Петриківський Дивоцвіт”, який проходить під патронатом Голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова, розпочинає колектив “Райські яблучка” – одні з переможців 10-го ювілейного обласного фестивалю «Петриківський Дивоцвіт – 2017», які створили свято не лише на сцені, а й по всій окрузі Петриківки, передали справжню настрієвість українського народного сімейного свята кожному. Вже…

  Подробнее

  Просмотрено: 499

 • 01.09.2017

  З 1 вересня!

  Свято 1 вересня майстри КП “ЦНТ “Дивокрай” ДОР” провели разом з учнями НВК №33. Бажаємо всім дітям та вчителям провести цей навчальний рік у веселій та дружній атмосфері, а на нас чекає головна подія вересня – обласний фестиваль-ярмарок “Петриківський Дивоцвіт”.  

  Подробнее

  Просмотрено: 328

 • 31.08.2017

  З Днем нарождення!

  Напередодні проведення в Петриківці обласного фестивалю-ярмарку «Петриківський Дивоцвіт» своє День Народження святкує голова Петриківської районної ради, чудова жінка Наталія Іванівна Коваленко. Висловлюємо Вам слова вдячності за розуміння, підтримку, плідну співпрацю та розвиток власного регіону. Нехай лише добрі новини наповнюють Ваше життя, а обличчя не покидає усмішка. З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

  Подробнее

  Просмотрено: 399

 • 29.08.2017

  Великий ювілей!

  Село Дмитрівка, Нікопольського району відсвяткувало свій 160-річний ювілей разом із КП “Дивокрай”. Веселе свято подарувало гарних настрій всім учасникам на цілий рік вперед.

  Подробнее

  Просмотрено: 332

 • 29.08.2017

  «Пісенний Дивоцвіт»

  Фестиваль «Пісенний Дивоцвіт» – свято кращих виконавців Дніпропетровщини. Мелодійні пісні, запальні танці, дуже цікава та насичена програма – одна з родзинок етно-фестивалю «Петриківський Дивоцвіт». Чекаємо на Вас, буде дуже весело! Подробиці дивіться на нашому сайті.

  Подробнее

  Просмотрено: 287

 • 28.08.2017

  Запрошуємо на фестиваль “Петриківський дивоцвіт”

  Центр народної творчості« Дивокрай » запрошує всіх мешканців та гостей Дніпропетровщини на довгоочікуваний етно-фестиваль “Петриківський дивоцвіт”, що проходитиме в смт. Петриківка 16 вересня 2017 року. Насичена программа залишить у пам’яті лише теплі спогади. Масові гуляння, ігри, майстер-класи, національна кухня та виступи кращіх виконавців будуть розважати вас та вашу сім’ю. Нагадуємо, що кожен може скористатися трансфером 16 вересня –…

  Подробнее

  Просмотрено: 1103

 • 22.08.2017

  Етно-фестиваль “Петриківський Дивоцвіт”

  Дорогі друзі! Раді Вам повідомити, що зовсім скоро відбудеться чудове свято осені ЕТНО – ФЕСТИВАЛЬ “Петриківський дивоцвіт”. Запрошуємо разом з нами провести цей день. На вас чекає виступ кращих виконавців, майстер-класи, національна кухня, ігри та забави, масові гуляння та багато цікавого. Свято відбудеться 16 вересня 2017 року в смт. Петриківка на проспекті Петра Калнишевського, на…

  Подробнее

  Просмотрено: 588

 • 04.06.2017

  Музична сім’я

  Творча родина з Новомосковська – Герман і Наталія Пушка-Гутарови – талановиті учасники фестивалю “Ти-зірка” в Болгарії і майбутні зірки 10 ювілейного фестивалю “Петриківський Дивоцвіт”

  Подробнее

  Просмотрено: 346

 • 04.06.2017

  Статистичні данні

  Ми пишаємося результатами, яких змогли досягти за ці роки! Невпинність у розвитку стала запорукою цього успіху! З кожним роком все більше заходів, різноманітності та сучасності!

  Подробнее

  Просмотрено: 360

Новини

Про фестиваль

Кожного року фестиваль мав свої «родзинки», адже події, які там відбувалися стали основою для розвитку туристичного та культурного потенціалу області:

2011 рік – «Петриківський Дивоцвіт» проводиться в рамках святкування «Днів Європи в Україні». На фестиваль були зібрані не лише майстри Дніпропетровщини та України, а й представники Угорщини, Польщі та Франції.

Співочий талант дарували співаки із Італії, Греції, Польщі, Німеччини, а також Черкаської, Хмельницької, Запорізької, Полтавської та Сумської областей України.

Вперше в рамках «Петриківського Дивоцвіту» був проведений Міжнародний фестиваль талантів «Ти-зірка». Конкурс, який надає можливість молоді із сільської місцевості показати наскільки вона талановита, і дати змогу реалізувати себе. «Ти-зірка» проводиться чотири рази на рік, кожного разу збираючи близько 2000 учасників.

У 2015 році фестиваль «Ти-зірка» відвідав представник Міністерства культури України, який ініціював надання фестивалю статус – міжнародний. З 2016 року фестиваль проходить в м. Обзор, Болгарія.

2012 рік – в рамках роботи по занесенню Петриківського розпису до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, під час «Петриківського Дивоцвіту-2012» буда проведена художня акція – створення найбільшого в країні орнаменту Петриківського розпису, довжина фризу склала 120 м, а його ширина – 80 см. В акції взяли участь посли 33 країн світу.

2013 рік – найбільш важливий для майстрів Дніпропетровщини. В рамках реалізації проекту по включенню Петриківського розпису до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО майстрами КП «ЦНТ «Дивокрай» ДОР» був проведений ряд майстер-класів у країнах Європи, зокрема: Франція, Угорщина, Німеччина, Греція, Іспанія, Велика Британія, Хорватія та Польща. Петриківський розпис був представлений не лише, як розпис по дереву, а й на папері, склі, тканині. Також були створені колекції одягу з елементами петриківського розпису.

Подробнее