26.09.2016

Про нас

Вітаємо!

КП «Центр народної  творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» було засновано у 2007 році. Мета підприємства – ознайомлення гостей Дніпропетровської області з історією Придніпров’я, збереження історико-культурної та матеріально-духовної спадщини для майбутніх поколінь, розвиток туризму та дозвілля населення.

Центр народної творчості «Дивокрай» радий запропонувати вам широкий асортимент сувенірної продукції власного виробництва. Мальовничі візерунки ручної роботи надають особливого колориту як декоративним виробам, так і канцелярським приладдям, побутовій техніці, посуду, одягу  та будь-якій речі, яка втратила шарм.

Наші майстри декоративно-прикладного мистецтва розробили унікальну технологію поєднання Петриківського розпису із вишивкою. Тепер класична українська вишиванка стала справжнім символом Дніпропетровщини, а сумки, чохли, серветки та скатертини сміливо можуть входити в перелік найкращих подарунків на свята та з будь-якої нагоди.

Продукція є як наявна на складі, так і може бути виготовлена під замовлення, враховуючи індивідуальні побажання. Якщо ви бажаєте зробити креативний подарунок ручної роботи своїм близьким, родичам, друзям, колегам або коханим, ми із задоволенням допоможемо вам у реалізації цих побажань.

Також ми пропонуємо зануритися у світ краси, гармонії, відпочити від буденності, подивитися на світ іншими очами, відчути радість та захват. Все це ви можете відчути на наших майстер-класах, які пов’язані з унікальними явищами української культури, та познайомитися з історією Петриківського розпису. На цих майстер-класах кожен із учасників зможе навчитися азам або майстерності Петриківського розпису, поспілкуватися в  приємній атмосфері та визначитися з хобі. Наші майстер-класи однаково корисні та цікаві як для дорослих, так і дітей.

Цікава інформація про наших майстрів

Центр народної творчості «Дивокрай» – це місце, де вам завжди раді!

Завітайте до нас.

Зателефонувати